O FIRMIE

Firma XCOMP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. powstała w 1999 roku. Dewizą firmy jest oferowanie Klientom kompleksowej obsługi IT oraz sprzętu i oprogramowania najwyższej klasy. Postawiliśmy na wiedzę i solidność w biznesie. Wraz z rozwojem firmy prowadzimy intensywne szkolenia wszystkich pracowników starając się jednocześnie stworzyć warunki pracy gwarantujące, iż wyszkoleni pracownicy zostaną w szeregach naszej firmy. Ciągłe wspólne starania owocują poszerzeniem gamy oferowanych produktów i usług tworząc stabilną i coraz silniejszą firmę. Obecnie jesteśmy certyfikowanymi partnerami największych światowych producentów sprzętu i oprogramowania.

 

Pozostając w stałym kontakcie z nabywcami naszych produktów, zapewniamy pełne wsparcie techniczne również po zakończeniu prac nad konkretnym projektem. Uznajemy, iż cele wyznaczane są przez naszych Klientów, a my dostarczamy metody ich osiągnięcia. Właściwy dobór środków, koncepcje ich wykorzystania oraz organizację traktujemy za każdym razem jak wyzwanie. Wiemy, że nasze umiejętności i podejście zapewniły nam grono wielu zadowolonych klientów.

 

 

Naszą reputację i wysoką pozycję na rynku polskich firm branży informatycznej potwierdza także najnowszy ranking TOP 200 Computerworld przeprowadzony w roku 2015:

  •     13 wśród największych dostawców rozwiązań wirtualizacyjnych
  •     16 wśród największych dostawców systemów pamięci masowych
  •     17 wśród największych dostawców urządzeń mobilnych
  •     21 wśród największych dostawców sprzętu firm trzecich
  •     21 wśród największych dostawców rozwiązań bezpieczeństwa

Firma XCOMP znajduje się więc w czołówce polskich firm branży IT. Profesjonalne usługi świadczone naszym klientom zawsze spotykają się z ich uznaniem. To dla nas dodatkowy bodziec dla dalszego rozwoju, pogłębiania wiedzy poprzez zdobywanie kolejnych certyfikatów i realizowaniu trudnych zadań.

 

 Stawiając na Xcomp uzyskujecie Państwo
gwarancję najwyższej jakości.