O nas

 

Projektujemy, wdrażamy, integrujemy i szkolimy, dostarczając rozwiązania, z których korzystają nasi klienci i know-how, którego inne firmy dopiero się uczą.

Co robimy?

Tworzymy projekty szyte na miarę, idealnie dopasowane do bieżących i przyszłych potrzeb Twojej firmy. Utrzymujemy i zapewniamy ciągłość działania wdrażanych przez nas systemów. Dostarczamy i integrujemy, zapewniając tym samym pełne wsparcie, bez względu na rodzaj oprogramowania czy technologię. Ulepszamy bieżące narzędzia i systemy, dbając o ich nowoczesność, innowacyjność oraz pełne bezpieczeństwo.

XCOMP w liczbach to


XCOMP dla Ciebie to

 

Nasza oferta

 

 

Dostępność, elastyczność i wydajnośćPosiadamy odpowiednie narzędzia, procesy oraz specjalistów, dzięki którym możemy podejmować się najbardziej skomplikowanych zadań. Bez względu na ich lokalizację czy gałąź gospodarki. Działamy na terenie całej Polski, a także za granicą - pracując m.in. dla klientów z Danii, Niemiec, Ukrainy oraz Rumunii. Współpracujemy zarówno z podmiotami prywatnymi (małymi, średnimi oraz dużymi firmami komercyjnymi), jak i instytucjami państwowymi (szpitalami, wojskiem czy urzędami).
Wysoką specjalizacjęSkupiamy wokół siebie wyłącznie najlepszych specjalistów z branży. Dzięki temu nasze kadry składają się z wysokiej klasy inżynierów, posiadających duży dorobek i jeszcze większe doświadczenie.
Pełne zrozumienieDokładnie słuchamy, analizujemy i rozumiemy. Wszystko po to, aby dostarczać Ci rozwiązania, których potrzebujesz i które realnie wpływają na kondycję Twojego biznesu.