Partnerzy

Microsoft www.microsoft.com

Dzięki licznym szkoleniom, certyfikatom i wdrożeniom, inżynierowie firmy XCOMP na przestrzeni lat wypracowali dla firmy tytuł Microsoft GOLD CERTIFIED Partner. W dalszym ciągu dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji i bycia na bieżąco z rozwiązaniami dostarczanymi przez lidera na rynku oprogramowania.

 

F-Secure www.f-secure.com

F-Secure od ponad 10 lat jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego komputery i serwery. Dzięki ścisłej współpracy i kompetencjom naszych inżynierów jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 

FORTINET www.fortinet.com

Jesteśmy reselerem producenta urządzeń klasy UTM – FortiGate. Firma Fortinet jest laureatem wielu prestiżowych nagród i jest postrzegana na rynku jako 'wizjoner'.

Inżynierowie bezpieczeństwa firmy XCOMP zostali wyróżnieni przez firmę Fortinet nagrodą za najbardziej samodzielne wdrożenia w skali kraju.

 

VMware www.vmware.com

Firma VMware to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji w zakresie od komputerów biurowych do centrów przetwarzania danych. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorstwa każdej wielkości mogą ograniczać wydatki operacyjne i kapitałowe, zapewniać ciągłość biznesową, udoskonalać mechanizmy zabezpieczeń i przyczyniać się do ochrony środowiska. Inżynierowie firmy XCOMP mogą pochwalić się największą liczbą wdrożeń w województwie i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Veeam www.veeam.com

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ochrony danych to główny obszar specjalizacji firmy Veeam. Polityka firmy zakłada ciągłe dostarczanie i udoskonalanie rozwiązań, które gwarantują specjalistom IT bezpieczeństwo gromadzonych danych. Budowanie renomy i sieci partnerów na całym świecie, a także wprowadzanie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań, to wyraźny sygnał silnej pozycji rynkowej firmy Veeam. Firma XCOMP uczestniczy w programie partnerskim mając status Gold ProPartner.

Firma Veeam przyznała nam tytuł "Najszybciej rozwijającego się Partenra roku 2017".

 

HPE www.hpe.com

Jesteśmy jednym z największych partnerów firmy HPE na terenie Szczecina. Posiadamy w swojej ofercie pełną gamę produktów firmy od najmniejszych komputerów kieszonkowych po wieloprocesorowe serwery przeznaczone dla dużych firm. Dzięki naszemu zaangażowaniu w sprzedaż, a także umiejętnościom i wiedzy naszych pracowników otrzymaliśmy od firmy HPE tytuł *Prefered Partner GOLD*

 

Dell EMC www.dellemc.com

Dell EMC (EMC Corporation do roku 2016) jest amerykańską korporacją wielonarodową z siedzibą w Hopkinton w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Produkuje komputerowe systemy zarządzania i przechowywania danych. Macierze dyskowe tej firmy są chętnie proponowane i wykorzystywane przez naszych techników, którzy pomogą Państwu wybrać rozwiązanie najwłaściwsze do waszych potrzeb. Firma zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego począwszy od komputerów i laptopów poprzez urządzenia peryferyjne jak drukarki a skończywszy na serwerach. Rozwiązania tej firmy są sprawdzone i często proponowane przez firmę XCOMP.

 

Huawei www.huawei.com
Huawei założył swoje pierwsze biuro w Europie w 2000 roku. Od tego czasu szybko się rozwija, nieustannie inwestując na rynkach lokalnych. Huawei Europa to profesjonalny zespół ponad 3000 pracowników. Obecnie Huawei dostarcza rozwiązania dla 1/3 ludności świata, wdrożone w 140 krajach.

Już dwukrotnie otrzymaliśmy od firmy Huawei nagrodę dla "Najlepszego Partnera".

 

Sophos https://www.sophos.com/pl-pl.aspx 

Sophos Group PLC to brytyjska firma zajmująca się bezpieczeństwem danych i sieci (sprzęt i oprogramowanie). Sophos opracowuje produkty do zabezpieczeń komputerów osobistych, szyfrowania danych, bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa poczty e-mail, bezpieczeństwa urządzeń moblinych i ujednoliconego zarządzania zagrożeniami. Sophos koncentruje się głównie na dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego dla przedsiębiorstw zatrudniających od 100 do 5000 pracowników. Sophos chroni również użytkowników domowych za pomocą bezpłatnego oprogramowania antywirusowego (Sophos Home), które ma na celu zademonstrowanie funkcjonalności produktu.