Expert IT Workshop 2018 - WIADOMOŚCI
WIADOMOŚCI

Expert IT Workshop 2018

Kwiecień upłynął nam pod hasłem „Expert IT Workshop 2018”. Wraz z naszymi Partnerami, firmami HPE, Fortinet, Huawei, Veeam, Eaton mieliśmy przyjemność zaprosić naszych klientów na warsztaty połączone z prezentacją rozwiązań wiodących na rynku IT producentów sprzętu.

Cykl konferencji rozpoczęliśmy w krainie jezior w Hotelu Masuria w Łukcie, gdzie zagłębiliśmy się m.in. w temat systemów hyperkonwergentnych, które stają się coraz poważniejszą alternatywą dla usług świadczonych przez chmury publiczne. Omówiliśmy niezawodne systemy zasilania oraz bezpieczeństwo w sieci.

Kolejnym naszym przystankiem było niezwykle urokliwe miejsce, tam gdzie kończy się ląd, a zaczyna bezkres morza … W najdalej na północ położonym hotelu Faleza w Jastrzębiej Górze analizowaliśmy priorytety Inwestycji IT polskich firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, pokazaliśmy m.in. klastrowanie/replikację macierzy pomiędzy dwoma lokalizacjami, niezawodne kopie bezpieczeństwa, zasilanie awaryjne oraz sieci WI-FI. 

Następnie obraliśmy kurs na Hotel Navigator położony w zielonym zakątku Zbąszynia, w strefie objętej programem „Natura 2000”. Podczas dwudniowych warsztatów wzięliśmy pod lupę m.in. zagrożenia informatyczne, które mogą spowodować kosztowne przestoje, a powrót do sytuacji sprzed wystąpienia incydentu może być bardzo trudny lub wręcz niemożliwy.

Takie spotkania są nie tylko okazją do poszerzenia i aktualizacji swojej wiedzy, ale również doskonałym sposobem do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Dziękujemy naszym Partnerom za pomoc w organizacji warsztatów, a uczestnikom za liczny udział :)