Śniadanie z Quest Software i Xcomp - WIADOMOŚCI
WIADOMOŚCI

Śniadanie z Quest Software i Xcomp

W dniu 27.03.2018 r. mieliśmy przyjemność zaprosić naszych klientów na spotkanie, które zorganizowaliśy wraz z firmą Quest Software.

 

Wraz firmą Quest Software zorganizowaliśmy spotkanie, na którym nasi klienci mają okazję zapoznać się z produktami Quest Software w środowisku laboratoryjnym.

Firma Quest od ponad 12 lat jest uznanym producentem i dostawcą rozwiązań informatycznych, które ułatwiają zarządzanie systemami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych oraz w chmurze. Ponadto rozwiązania Quest świetnie wpisują się w wymagania, jakie stawia rozporządzenie o ochronie danych osobowych.

Przedstawiciele firmy Quest Software przedstawią następujące moduły oraz korzyści z nich płynące:

Change Auditor - uzupełnienie natywnego audytu o dodatkowe informacje, kontrola dostępu do ważnych zasobów (serwery plików, bazy danych, poczta, AD) i dodatkowo zabezpieczenie ich przed niepożądaną zmianą.

Intrust – audyt i polityka zgodności.

Smart Investigator - „lekki” system klasy SIEM, gromadzi logi i łączy je z informacjami z różnych źródeł, zapewnia stały monitoring systemów i wyszukiwanie danych śledczych, stanowi podstawę do dokumentowania naruszeń, „must have” przygotowań do RODO.

Password Manager - przejmuje od administratorów problem obsługi haseł, pozwalając użytkownikom końcowym samodzielnie zmieniać zapomniane hasła oraz odblokowywać własne konta zgodnie z obowiązującymi politykami bezpieczeństwa.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie.